Izgaismojošas atmiņas modernā villā.

on

Izgaismojošas atmiņas modernā villā.

No klusu, bagātīgu brokastu baudīšanas svētdienas rītā līdz dinamiskai īpaša notikuma svinēšanai: dažus mirkļus labāk kopīgot. Atklājiet, kā šīs mājas apgaismojums darbojas kopā, lai katrs mirklis būtu svarīgs.

Virtuve: mājas sirds.

Virtuvē varat kopīgi baudīt agras brokastis un dienu noslēgt ar siltu maltīti. Tā ir vairāk nekā vieta, kur pagatavot ēdienu. Trackspot Vuoto (GU10) diskrēti izgaismo skapjus, saplūstot ar griestiem, savukārt Perlu nav iespējams ignorēt. Šīs mājas īpašnieks īpaši izvēlējās šo vienkāršoto kulonu, lai bagātinātu virtuvi.

“Man patika šī gaismekļa ievērojamā forma, un man patīk, ka tas ir ievietots sērijveidā. Tas apvieno rotaļīgu dizainu ar funkcionālu mērķi: izgaismot darba virsmu, lai pagatavotu vakariņas ērtā apgaismojumā.

Par galveno apgaismojumu rūpējas mūsu populārais padziļinātais fiksētais lejasgaismas Dea Amata, griestos iebūvēts ar zelta atstarotāju. Mazāka, taču jaudīga versija izgaismo kafijas stūrīti.

Dzīvojamā istaba: aicinošs apgaismojums.

Šī dzīvojamā istaba ir vieta, kur atpūsties un pārdomāt. Fontana paveic lielisku darbu, apgaismojot mākslu, grāmatas un klavieres. Mājas īpašniekam bija skaidra vīzija par šo plašo istabu:

“Aptumšotais apgaismojums novirza jūsu uzmanību uz apkārtni. Tas piesaista jūsu uzmanību mākslai vai vienkārši palīdz atrast grāmatu. Tas izgaismo pareizās zonas, vienlaikus radot siltu un komfortablu atmosfēru. Dzīvojamā istaba patiešām ir vieta, kur atpūsties. ”

Karizma Luce’s Fontana bagātina katru interjeru, kur ir vēlama fokusēta silta gaisma ar augstu CRI. Pieskaņojošs, katru mirkli bagātinošs un piemērots jebkurai telpai. Tas ir apgaismojums vislabākajā veidā.

Led prieks!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *