Nākotne jau ir šeit, tev blakus

on

          Kvalitatīvā dizaina pasaulē inovācijas rāda ceļu. Iepazīstinām ar Juno LENS XS: ideāls trases punkts izcilai apgaismojuma precizitātei. Ar savu ārkārtīgi šauro stara leņķi Juno LENS XS sola nodrošināt jūsu projektiem nepārspējamu fokusa un intensitātes līmeni. Izpētīsim visas šīs ierīces versijas, kuru galvenā iezīme ir fokuss.

Intensīvs fokuss ar trases punktu Juno LENS XS.
Iepazīstieties ar Juno LENS XS: mūsu jaunāko kompakto sliežu ceļu, kas pieejams 220 V un 48 V versijās (Q1 un Q2). Izstrādāts pēc populāra pieprasījuma un aprīkots ar unikālu objektīvu, kas rada tikai 10 grādu stara leņķi: šaurākais stara leņķis mūsu pašreizējā kolekcijā. Šo 40 mm diametra armatūru var arī noliekt par 90 grādiem un pagriezt par 355 grādiem. Tā mazais COB un objektīvs ļauj izstarot gaismu tieši tur, kur tas ir nepieciešams, fokusējot tieši tur, kur vēlaties.

Vitrīnas uzmanības centrā.
Šī trases vieta ir unikāls gaismeklis. Unikālais objektīvs rada iespaidīgu gaismas attēlu, kas ir lieliski piemērots, lai izceltu vērtīgu mākslu muzejos un izgaismotu greznus izstrādājumus displejos. Juno LENS XS ir ideāli piemērots, lai radītu intensīvu asu fokusu pievilcīgās produktu prezentācijās izstādēs, veikalos un muzejos. Objektīvs rada jauku malas nospiedumu un padara trasi ideāli piemērotu ne tikai nelielu objektu izstādēm, bet arī jebkurai vietai, kurai nepieciešama pilnīga uzmanība.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *